Maszyny budowlane i serwis - można lepiej i taniej

Moje publikacje

Bookcase

Na blogu piszę o tematach istotnych aktualnie dla mnie lub dla ciebie. Informacja podana w blogowej pigułce jest łatwiej przyswajalna. Przynajmniej na mnie tak to działa. Jednak czasem nie pozwala na zobaczenie całości problemu. Tu są odnośniki do dłuższych artykułów na tematy, o których pisałem na blogu. Niektóre będą po prostu kompilacją kilku wpisów dotyczących tego samego tematu. Tu są również odnośniki do publikacji w formacie „pdf”, które możesz pobrać bezpłatnie po podaniu adresu e-mail, którego nikomu nie udostępnię.

Jak obniżyć koszty ogumienia – poradnik (pdf)

Informacje na temat doboru i eksploatacji opon możesz znaleźć w kilku artykułach na moim blogu. Teraz zebrałem je w jednym miejscu w formie poradnika Guma i powietrze, który możesz otrzymać bezpłatnie w formacie „pdf”.

Ile NAPRAWDĘ kosztuje maszyna (pdf)

W artykule jest opisany sposób obliczania kosztów posiadania i eksploatacji maszyny oraz ich wpływ na koszty produkcji.

Jaka powinna być umowa serwisowa (część I)

Koszty maszyn mogą całkowicie zniweczyć cały wysiłek przedsiębiorcy i zamiast zysku przynieść straty. Jednym ze sposobów utrzymania pod kontrolą kosztów kluczowych maszyn jest zawarcie dobrej umowy serwisowej.

Artykuły w magazynie Surowce i Maszyny Budowlane

Od kilku lat magazyn Surowce i Maszyny Budowlane publikuje moje artykuły na temat eksploatacji maszyn budowlanych. Zapraszam do lektury.